ATAR BULGUR GIDA SAN. TİC A.Ş. üretim merkezi Gaziantep de bulunan Türkiye’nin önde gelen bulgur üretici sidir. 19.. yılında . .....nın temellerini attığı firma, o günden bugüne tüketicileri için her zaman en kaliteli, en lezzetli ürünleri sunmak için çalışmış ve bunu kendine misyon edinmiştir.Modern tesislerinde geleneksel bulgur lezzetini oluşturan ATAR BULGUR,tecrübeli .... personeli ve günlük .... ton bulgur kapasitesi ve Türkiye ve Avrupa’da yaygın dağıtım sistemi ile müşterilere en iyi hizmeti sunmaktadır.

ATAR BULGUR, bulgur üretimi dışında bakliyat işlenmesi ve paketlenmesi ile uğraşmaktadır. Pirinç, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, fasulye, aşurelik buğday ve patlayan mısır paketlediğimiz ürünlerin belli başlılarıdır. Müşterilerimize en lezzetli ve en kaliteli ürünleri, standart ambalajlarımızda, istenilen zamanda, eksiksiz, kusursuz ve sağlam olarak teslim etmekte;

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için güvenilir olmalıyız.
Müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın gelişmesi; ilkeli, planlı ve sistematik çalışmakla, ürünlerimizde ve tüm faaliyetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak ile mümkündür.
Bilgi ve insan kaynağımıza önem vererek, tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ve ekip çalışması ile sürekli gelişme içinde olmalıyız.
Çevrenin korunması ve güzelleştirilmesi en önemli sorumluluklarımızdan biridir.